10/12/2012

viltstad @ X-Mas Marked

Op zat 15 en 16 december 2012 (11u - 18u telkens) zijn we weer in C-Mine in Genk. Voor een design kerstmarkt deze keer (en niet zo maar eentje)...


X-MAS MARKED is een unieke kerstmarkt met een design kantje. Niet de grootste kerstboom of schaatsbaan, maar wel een verkoopplatform voor zestig designers van eigen bodem. De ideale plek voor bijzondere cadeautjes dus! En meteen onze laatste markt van het jaar...

cash only


De geselecteerde designers:

-Selected by MARKED-
Mieke Dierckx - www.miekedierckx.be
Kuppers & Wuytens - www.kupperswuytens.com
Annechien Smolders - www.sixhugsandrocknroll.be
Lore Langendries - www.lorelangendries.com
Stulens - www.stulens.be
Hilde Groven - www.hilde-groven.com
Martina Vangeneugden - www.somethingstrange.be
Debbie Lavreys - www.amarita.be
Sofie Hermans - www.sofiehermans.be

-MARKED-
Joëlle Batens – www.fa-la.be
Laura Bergans - www.coloringbook.be
Dorinda Bielen – www.dorindabielen.be
Nick Ceulemans – www.ctarchitects.be
Gilberte Claes – www.galleriet.be
Caroline Das & Kim Nivelle – www.damn.be
Denise Gielen – www.trans-formation.be
Andrea Mohr – www.andrea-mohr.com
Jeroen Seré – www.sere.tv
Astrid Vyt – www.bombasj.be

-DSGNRMRKT & FASHIONCLASH-
Je s'Oui - www.je-s-oui.be
Black Balloon - www.blackballoon.be
Karolien Verstraeten - www.karolienverstraeten.com
Riflect - www.riflect.blog.com
Danielle Vroemen - www.daniellevroemen.com
Va-Tout - www.va-tout.be
Titi + The German Kid - www.titiandthegermankid.com
Lena Berens - www.lenaberens.com
Strikks - www.strikks.nl
Barike - www.barike.de
Wolf. by Sofie Claes - www.wolfbysofieclaes.com

-SO ON CONCEPT-
Renee - www.renee.st
Lief en Leuk - www.liefenleuk.be
Viltstad - www.viltstad.be
Studiowitloof - www.studiowitloof.be
Mixed 4 Design - www.mixed4design.nl
Ihanitse - www.etsy.com/shop/ihanitse
Ella since Osix - www.ella-osix.com
Ambrosius Smets - www.ambrosiussmets.be
Pieter Bostoen - www.pieterbostoen.com
SO ON Concept - www.so-on-concept.com 

-MARKT VAN MORGEN-
Ellen Kegels - www.lnbeanies.com
Cis Bauwelinckx - www.von-b.be 
Sara de Saeger
Sabine van Acker - www.lafemmegarniture.be
Bart Reyntjens - www.reyntjensbart.be
Ans Houben - www.anshouben.be
Lien Hereigers - www.lienhereijgers.be
Heike en Judith - www.kaufdichgluecklich.nl
Yvette Wiers - www.tasart.nl
An Smedts - www.annamarieke.be

00:51 Gepost door Viltstad | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.